Sıvı Sabun ve Şampuan Dispenseri

PATENTLİ YENİ ÜRÜN Patentli ürünümüz olan kullan-at Sargas dispenseri, el sabunu ve şampuanı olarak kullanıma sunulmuştur. 500 ml şişelerde, toplu kullanım alanları olan oteller, hastaneler, okullar, alışveriş merkezleri, dinlenme tesisleri, spa merkezleri, spa merkezleri, spor okulları gibi kurumlar için idealdir.

GERÇEK HİJYEN

Standart dispenserler aslında sürekli tekrar doldurulduğu ve içinde kalan önceki dolumdan kalan sabun kalıntılarında oluşan bakteriler ve mikro organizmalar nedeniyle kesinlikle hijyenik değildir. Sabun ve şampuan gibi ürünler kapalı ambalajlarda hava ile temasın en az olduunu şekilde saklanmalıdır. Sargas dispenser, silikon valfli kapağı ile ve kullan-at olarak tasarlanmış sistemi ile gerçek HİJYEN sağlamakatadır.

HANDSFREE 

Sargas dispenserlerini tek elle kullanabilirsiniz, duvar aparatı sayesinde bankonuzdaki pompalı klasik sıvı sabun şişeleri gibi iz veya leke bırakmaz.

 

DİPTE KALAN YOK 

Sargas dispenserleri, banyo duvarınızda duvar askı aparatı sayesinde her zaman son damlasına kadar kullanabilirsiniz. Şişenin dibinde kalması söz konusu değildir.

ÇALINMASI İMKANSIZ 

Dispenser sabun veya şampuanlar,  görevli personel tarafından, özel tasarlanmış anahtarı ile patentli kilidi açılarak, aparata takılır. Duvar aparatına asılı sabun ve şampuan şişelerinin izinsiz alınması, çalınması  nerdeyse imkansızdır. Şişe yanında bulunan şeffaf şerit sayesinde ürünün doluluk oranı gözle izelenebilir, kontrol edilebilir ve bitmek üzere olan şişeler değiştirilebilir. 

DÜZ YÜZEYLERE VAKUM – HER YÜZEYE VİDALI

Sargas Dispenserlerinin duvar aparatları, profesyonel vakum veya vidalı olarak 2 versiyon olarak müşterilerin kullanımına sunulmuştur. Ancak vakum modellerinde uygulanacak yüzeyin tamamen düz ve pürüzsüz  olması gerekmektedir. Düz fayans, seramik ya da cam yüzeyler idealdir. Vidalı model ise her yüzeye uygulanabilir.

Add your Comment