Laminasyonlu Alışveriş Çantaları

Tela Promosyon Çantaları ve Tela Alışveriş Çantaları, son yıllarda dünya genelinde plastiğin zararları konusunda bilincin artmasıyla yaygınlaşan ürünlerdir. Unutmayın, En akıllıca reklam olarak tarif edilen Promosyon Çantalar, değişik kalınlıklarda ve renkte kumaştan üretilebilmektedir..

El geçmeli

Saplı

İp Askılı

T-shirt Çanta

Promosyon Çanta Nedir?

Firmaların promosyon çantaları tercih etmelerini en önemli nedeni reklam konusundaki fiyat – fayda verimliliğidir. Çok uygun maliyetli, marka ve logonuzun basılı olduğu çantalar torbalar şehrin, ülkenin hatta dünyanın birçok yerinde reklamınızı yapabilmektedirler. Çantaları, torbaları taşıyan insanlar, ürünlerinizin bir nev’i fahri “billboard” unuz oluyorlar.

LAMİNASYONLU ÇANTA

Promosyon Çantaları, Promosyon ve Alışveriş Çantaları, laminasyonlu veya laminasyonsuz nonwoven spunbond (Tela) kumaştan üretilmektedir. Laminasyonlu alışveriş çantaları, Tela ile PP film hammddelerinin yapıştırılması ile elde edilen malzemeden üretilir. PP filmler yüksek çözünürlüklü baskılar için çok uygun olduğundan, yüz – manzara resmi gibi baskılarda tercih edilmektedir. Ayrıca Laminasyonlu Çantalar dayanıklılık ve çok kullanım içinde idealdir. 

Laminasyonlu Çanta Örnekleri

Add your Comment