Tek Kullanımlık Seccade

Kullan-at Seccadeler nedir, nasıl üretilir ?

Tek kullanımlık Seccadeler öteden beri hayatımızda olmakla beraber, pandemi döneminde kullanımı katlanarak artmıştır. Daha önceleri cemaatin camilere, mescidlere sığmadığı namazlarda kullanımı yaygınken, pandemi döneminde cami veya mescid içinde hijyen ve bulaşı engellemek gibi nedenlerle insanların tercihi olmaktadır. Uygun fiyatı ve pratik kullanımı ile tek kullanımlık seccadeler, üzerine özel baskı yapılması ile birlikte firma ve çeşitli kuruluşlarca promosyon ve reklam amacıyla kullanılması çok yaygındır.

Kullan- at seccadlerimizi, gerek promosyon olarak toplu olarak kurumlara satışı yanında yoğun olarak ihraç ettiğimiz bir ürünümüz. 

Kullan-at seccadeler, hijyen ve maliyet açısından cerrahi maskelerde de kullanılan Spunbond kumaş ile üretilmektedirler. Kullandığımız Spunbond kumaşların uluslararası kuruluşlardan alınan iritasyon testleri bulunmaktadır. Firma olarak, sadece belgeli ve orjinal hammadde ile yapılmış spunbond kumaşlarla üretim yapmaktayız. Bu nedenle Duruko olarak ihraç kalemlerimizin başında seccade gelmektedir.

Kullan-at seccadeler diğer adıyla Tek kullanımlık seccadeler, Covid-19 pandemisi ile birlikte hayatımıza daha da çok girdi ise de, aslında özellikle Cuma ve Bayram namazlarında ihtiyacımızı karşılamaktadır.

Teknik Özellikler;

Tek kullanımlık seccadelerimiz, standart olarak 110 cm boyunda ve 50 veya 60 cm eninde, 45 gram/m2 olarak üretilmektedir. 110 cm boyunda olması halinde seccade üzerine tekli baskı yapılabilmektedir. Sürekli baskı olması halinde ise seccade boyu uzatılabilir.
Standart olarak 45 gram / m2 Spunbond kumaştan desenli olarak üretilen seccadeler, tek olarak poşetlenir ve sonra 50 li kutularda konularak kolilenir.

Add your Comment